Dobry Detektyw Warszawa logo
True Detective
Agencja detektywistyczna
24h / 7 dni

Pomoc detektywa w sprawach kryminalnych

Choć w sprawach karnych detektyw ma ograniczone pole działania, niekiedy jednak jest niezbędny w tych sprawach, które dotyczą pokrzywdzenia zlecającego i odpowiedzialności karnej drugiej strony. Pomoc detektywa jest również bardzo cenna w sprawach poszukiwania zaginionych osób. Jednym z najtrudniejszych zadań detektywa w prowadzonych przez niego sprawach o przestępstwo jest przekonanie organów ścigania o zaistnieniu przestępstwa kryminalnego lub gospodarczego.

Przestępstwo kryminalne i gospodarcze a pomoc detektywa

Jeśli chodzi o przestępstwo kryminalne, jest to łatwiejszy zabieg, ponieważ jest osoba pokrzywdzona, natomiast w przypadku przestępstwa gospodarczego, gdzie wszyscy są zadowoleni ze swoich poczynań- trzeba skutecznie przekonać organy ścigania do naszych racji. W niektórych przypadkach wysiłki takie rozbijają się o niekompetencje na nawet korupcję. Jednak w takiej sytuacji nigdy nie wolno rezygnować z dochodzenia prawdy, ponieważ prędzej czy później znajdzie się praworządny urzędnik, któremu bardziej zależy na własnym dobrym imieniu, niż na korzyściach finansowych i układach.

Doświadczony detektyw w sprawach karnych może odegrać niekiedy decydującą rolę. Fakt, iż nie dysponuje on tak szerokim arsenałem środków i narzędzi jak policja nie ma znaczenia. Dzięki temu, że działa prywatnie, nie jest skorumpowany, ponieważ pracuje za pieniądze. Odpowiedzialnie i rzetelnie troszczy się o dobro Klienta. Co więcej? Może obiektywnie ocenić sytuację, dowody i ślady i co najważniejsze nadrobić zaniedbania poczynione na skutek natłoku obowiązków bądź zwykłej nieuwagi funkcjonariuszy. Pamiętaj, że nikt nie będzie bardziej odpowiedzialny i czujny, niż detektyw podczas przyjmowania danych od Klienta na temat jego podejrzeń czy zbierania informacji od świadków.

Detektyw w sprawach karnych – na co mogę liczyć?

Profesjonalna kadra to pewność skutecznego rozwiązania sprawy. Naszym atutem w odróżnieniu od policji, dla której dana sprawa jest jedną z wielu, jest duże zaangażowanie i skupienie na zleconym śledztwie. Poza tym policja w trakcie zbierania dowodów jest ograniczona szczegółowymi przepisami proceduralnymi a czasami ograniczeniami politycznymi. Ponadto, policję obowiązują ścisłe terminy, natomiast detektyw nie jest ograniczony w zakresie możliwości zbierania informacji. Może je uzyskać od każdego i zawsze!

Potrzebujesz pomocy doświadczonego detektywa? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że poprowadzimy sprawę aż do jej pomyślnego zakończenia!

Dobry Detektyw Warszawa logo
TD24 Sp. z o.o.
Agencja detektywistyczna
NIP:
5252867505
Numer licencji:
0007982

Godziny otwarcia

Całodobowo
7 dni w tygodniu
Zadzwoń

Zapraszamy do naszych biur

Detektyw Warszawa

Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa

Detektyw Otwock

ul. Żurawia 19a
05-400 Otwock